Aktuality

Upravili jsme pro Vás ceny internetu, které jsou teď mnohem lákavější. Navýšili jsme rychlost až na 150 Mbs, pokud se Vám to zdá nemožné zavolejte a můžete až na 3 měsíce ZDARMA internet vyzkoušet !!

Na Hradbách

Oznamujeme Vám zřízení nového přístupového bodu s možností připojení koncových klientů, Vysílač je vybudován na Penzionu Na Hradbách, který se nachází na Tržním náměstí v Táboře a tudíž vykrývá signálem převážnou část ulic v přilehlém okolí ( K potoku, Bezručova, Dukelských Bojovníků, Kpt. Jaroše, ČSL armády, Politických vězňů, Kvapilova) a mnohých dalších. Neváhejte využít akční nabídky připojení v pásmu 5 Ghz za bezkonkurenční cenu...

Ateliér MAAT

Vysílací bod pro oblast Staré město – Tábor již spuštěn. Vysílací bod se nachází na jedné ze střech v Převrátilské ulici a tím pádem se nabízí možnost připojení v přilehlých ulicích a uličkách v zástavbě „ STARÉHO MĚSTA“ , ale i protilehlé části Pražského sídliště.

Dovolujeme si Vám oznámit,že Jihočeský Net poskytuje internetové připojení na právě probíhající letní olympiádě dětí a mládeže konané v Táboře.

STRKOV

Bydlíte na Strkově a nejste zatím připojení k internetu, popřípadě nejste spokojeni s Vaším stávajícím připojením. Neváhejte a kontaktujte Nás.Dovolujeme si oznámit ,že máme nově vybudovaný bod v této oblasti na který Vás velice výhodných podmínek připojíme...